Основні характеристики: Бренд - MANN / Вид - Угольный / Висота - 35 мм / Довжина - 250 мм / Ширина - 180 мм / переглянути всі характеристики
  • Виробник  MANN
  • Доступність:  В наявності
  • Код товару:  50293
Безкоштовна доставка
Забрати своє замовлення можна використовуючи сервіси:
«Нова Пошта»
«Укрпошта»
Кур'єрська адресна доставка перевізником «Нова Пошта»
Повернення товару
товар не використовувався, зберіг товарний вигляд, пломби, ярлики, плівки;
збережена упаковка, документація в товарному вигляді;
присутні чеки і гарантійні талони.
Подарунок при покупці
Побачити актуальні пропозиції можна якщо:
на товарі присутня відповідна позначка;;
перегляньте більш детальну інформацію в розділі "Акції".
Основні характеристики
Бренд MANN
Вид Угольный
Висота 35 мм
Довжина 250 мм
Ширина 180 мм