0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

ОсвітленняРаніше, для того щоб висвітлити салон машини потрібен був лише один ліхтар. Однак на сьогоднішній день система освітлення салону автомобіля багатогранна, вона забезпечує зручність і безпеку пасажирів, що знаходяться навколо, в різних обставинах. Висвітлення це важлива частина будь-якого автотранспортного засобу для безпечної експлуатації вдень та вночі. Хороше освітлення допомагає водієві заздалегідь розглянути перешкоду чи загрозу.

Сама система освітлення машини містить у собі важливі конструктивні складові: передні стандартні та протитуманні фари; задні звичайні та протитуманні; задні ліхтарі, задній протитуманний ліхтар, ліхтар освітлення номерного знака, прилади внутрішнього освітлення та апаратуру керування.

Прилади освітлення, що входять до складу системи, легко управляються за допомогою відповідних перемикачів з автомобіля. У певних машинах вбудовано автоматичну систему регулювання світлом: включення ближнього світла, виправлення головного освітлення, активне головне освітлення, адаптивне освітлення, регулювання світла.