0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

ЕлектрообладнанняУ сучасному автомобілі безліч електричних приладів, які потрібні як для роботи самого транспорту, так і полегшення життя водіям роблячи його більш комфортним.

Всі прилади можна розділити на дві групи:

джерела струму: акумуляторна батарея, яка живить усіх споживачів, коли двигун автомобіля не запущений; і генератор - живить електрикою усі прилади, коли двигун працює та заряджає акумулятор. Напруга в бортовій мережі становить 12 Вт постійного струму. Запобіжник складається із двох контактів, зібраних в одному місці. 
споживачі струму - більшість споживачів електричного струму підключені через реле. 

Основні несправності електроустаткування:

різні короткі замикання через несправність приладів, зазвичай це призводить до перегорання запобіжника і його заміні; variant:normal;text-decoration:none;vertical-align:baseline;white-space:pre;white-space:pre-wrap;">недозаряд і перезаряджання акумулятора може відбуватися через несправність регулятора, або через слабкий ремень на генераторі;
різне перегорання ламп, запобіжників; ;text-decoration:none;vertical-align:baseline;white-space:pre;white-space:pre-wrap;">поганий контакт проводів з масою автомобіля, тому при технічному обслуговуванні потрібно основні місця оглядати, підтягувати контакти.