0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Інструменти і ТехпомічУ кожній машині завжди повинен знаходитись автомобільний набір на будь-який випадок. Складові автомобільного набору повинні відповідати стандартам технічних потреб. Одна з важливих складових техдопомоги має бути аптечка з базовими медикаментами, яку в строгому порядку перевіряється дорожньою службою. Якщо ви є фахівцем у ремонті автомобілів, можете підібрати для себе цілий набір інструментів з якісним і вигідною ціною обладнанням від рекомендованих виробників. У звичайних випадках комплекти інструментів випускаються в спеціальних валізках. Вони відрізняються мобільністю, компактністю, транспортабельністю та економією.

Наявність комплектуючих таких як домкрат, компресор, насос, полегшують роботу з автомобілем, якщо з'явилися якісь неполадки.

Домкрати призначені для підйому транспорту вище за мітку його дорожнього просвіту, для ремонту, шиномонтажу або заміни. Застосування домкрата дозволяє легко усунути несправності в автомобілі. Вони відрізняються від інших підйомних пристроїв тим, що розміщуються не зверху вантажу, а знизу. Це дозволяє використовувати мінімум пристроїв як: канатів, ланцюгів та інших пристроїв для підйому автомобіля. Компресори - це інновація старих насосів простої конструкції. Це вдосконалений пристрій та зручний при використанні. Автомобільні компресори існують двох видів: мембранні та поршневі. Вони відрізняються за потужністю, за швидкістю накачування. Такий пристрій має бути у кожного автолюбителя, тому що проблеми з шинами виникають у кожного і можуть з'явитися в будь-який момент. також Ви зможете вибрати собі відповідні товари для будь-якого використання.