0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Набори інструментівНабір ключів Winso PRO комбіновані з тріскачкою та карданом CR-V 12шт (7-8-9-10-12-13-14-15-16-17-18-19мм)

2 379 грн.


Бренд - Winso / Вид - Комбинированные / Особливості - С трещоткой /
Показано з 1 по 16 із 189 (всього сторінок: 12)

Набір інструментів повинен бути абсолютно у кожного автомобіліста і не важливо, чи вмієте Ви користуватися ним чи ні, любите самостійно покопатися в машині або у вас для цього немає жодних навичок, часу та довіряєте лише фахівцям. Сувора правда життя полягає в тому, що у скрутний момент ви можете опинитися десь далеко за містом, і поруч СТО може і не бути, а додаткових коштів на виклик майстра чи евакуатора у вас немає. За наявності відповідного інструменту деякі поломки, хоча б частково можете усунути і самі. Без відповідного інструменту під рукою шанси на успіх мінімальні.

Насамперед, що потрібно знати про набори - ключі та головки, відповідно і самі набори можуть бути метричними та дюймовими. В основному скрізь використовуються метричні елементи, але для американської техніки - і дюймові.
Набір інструменту можна зібрати самостійно або купити і в готовому вигляді. Якщо збирати самостійно по деталях, то цілий комплект вийде набагато дорожче і займе більше часу на пошуки потрібних деталей, ніж зібраний фабричний набір.

Чим більший набір інструментів по комплектації, тим універсальнішим є комплект і пристосований для широкого спектру робіт.