0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Очисник дросельних заслінок Liqui Moly Drosselklappen-Reiniger LIM5111 400мл, ціна: 747 грн.

747 грн.

Основні характеристики: Об'єм - 400 мл / Тип - очисник інжектора / переглянути всі характеристики
  • Виробник  Liqui Moly
  • Доступність:  В наявності
  • Код товару:  121484
   
Безкоштовна доставка
При купівлі товарів на суму замовлення от 5000 грн ви отримуєте право скористатися безкоштовною доставкою по Україні.

Забрати своє замовлення можна використовуючи сервіси:
«Нова Пошта»
«Укрпошта»
Кур'єрська адресна доставка перевізником «Нова Пошта»
Повернення товару

Відповідно до ст.9 «Закону про захист прав споживачів» ви можете повернути або обміняти товар в нашій мережі протягом 14 днів без вказівки причини, за умови, якщо:


товар не використовувався, зберіг товарний вигляд, пломби, ярлики, плівки;
збережена упаковка, документація в товарному вигляді;
присутні чеки і гарантійні талони.

Подарунок при покупці

Ми постійно дбаємо про наших клієнтів і з радістю даруємо подарунки вам і вашим близьким при покупках в нашому магазині.


Побачити актуальні пропозиції можна якщо:

на товарі присутня відповідна позначка;;

перегляньте більш детальну інформацію в розділі "Акції".

Основні характеристики
Об'єм 400 мл
Тип очисник інжектора

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Опис

Очищувач дросельних заслінок. Засіб чудово розчиняє та видаляє нагар, лакові відкладення, усі забруднення, а також смоли, клеї тощо. Надійно очищає впускний колектор, дросельні заслінки та їх осі, як у карбюраторах, так і в інжекторних системах. Забезпечує функціональність і рухливість деталей. Завдяки довгому гнучкому зонду даним засобом можна обробити форсунки (не знімаючи їх), і клапани. Використовується для очищення впускного колектора у двигунах із системою, для очищення впускних клапанів від нагару в моторах із безпосереднім упорскуванням палива. Сумісний із каталізатором і турбонаддувом.

Застосування: зняти повітряний фільтр, розпорошити засіб на деталі, які потребують очищення, та у впускний колектор. Дати засобу подіяти протягом 5 хвилин, завести двигун, дати попрацювати 10-15 хвилин і продовжити очищення на працюючому двигуні. Для очищення клапанів і форсунок використовуйте гнучкий зонд.