Основні характеристики:
Бренд - Vitol / Виріз для дзеркала заднього виду - есть / Висота - 70 см / Застосування - солнцезащитные / Кількість в упаковці - 1 шт / переглянути всі характеристики
Ми постійно дбаємо про наших клієнтів і з радістю даруємо подарунки вам і вашим близьким при покупках в нашому магазині.
Побачити актуальні пропозиції можна якщо:
✔ на товарі присутня відповідна позначка;;
✔ перегляньте більш детальну інформацію в розділі "Акції".
Основні характеристики
Бренд
Vitol
Виріз для дзеркала заднього виду
есть
Висота
70 см
Застосування
солнцезащитные
Кількість в упаковці
1 шт
Кількість кріплень
2
Колір
зеркальный
Кріплення
присоски
Призначення
лобовое стекло
Тип
экран
Форма
прямоугольник
Ширина
150 см
Матеріал
металлизированный полиэстер
Опис
Технічні параметри:
Vitol HG-002 - Сонцезахисний екран Основні характеристики: • Розмір шторки: 1500х700 мм • Тип кріплення: дві присоски на лобове скло (всередині салону машини) • Матеріал: фольга • Надійний захист від ультрафіолету і спеки • Без малюнка, дзеркальна шторка. • Колір: срібний • Підходить для всіх типів легкових автомобілів. Не всі мають тоновані вікна в машині. Деякі люди використовують іншу альтернативу - шторки від сонця. Літній час - справжній тест для більшості автомобілістів. Пряме сонячне світло значно знижує видимість, що може привести навіть до надзвичайної ситуації. Постійний сонячне світло миттєво нагріває автомобіль, роблячи перебування в ньому нестерпним. Більшість людей страждають, хто сидить біля вікон. Найважча річ в постійних пробках, коли немає способу хоч якось змінити напрямок руху. Безжально відноситься сонце і до оббивки вашого автомобіля. Тканина на сидіннях і оббивці вашого автомобіля згорить дуже швидко. Тому вам не потрібно просто купувати шторки через ваших забаганок. Купівля цього аксесуара є обов'язковою покупкою, від якої залежить комфорт вашого автомобіля. Встановлюється на лобове скло автомобіля з присосками. Захищає салон від яскравого світла і ультрафіолетових променів - салон під час тривалої парковки в відкритому сонці не горить, не перегрівається. Має поглиблення під дзеркалом салону.