0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Як підібрати чохли на сидіння авто?


Водії, для яких автомобіль всього лише засіб пересування, найчастіше використовують прості і надійні чохли на сидіння, що легко піддаються чищенню і не потребують особливого догляду. Ті ж водії, для яких автомобіль являє собою показник статусу і респектабельності, вважають за краще чохли на сидіння з натуральних дорогих матеріалів.

Для тих і інших автолюбителів існує одне спільне - бажання мати чохли на сидіння автомобіля, які підходять під їхні вимоги зручності, комфорту, функціональності і естетичних міркувань. Сьогодні ринок пропонує ці вироби на будь-який смак і гаманець.

Як відрізняються чохли на сидіння за способом пошиття?

Перш за все, чохли на сидіння розрізняються між собою своїм викроєм, який буває трьох основних видів:
універсальні;
• модельні;
чохли-майки.

Універсальні автомобільні чохли шиють таким чином, що вони підходять для сидінь більшості марок і моделей транспортних засобів. Основна перевага цих чохлів полягає в їх низькій ціні і те, що вони цілком справляються з основною своєю функцією - захистом сидінь авто від забруднень. Єдиним недоліком універсальних чохлів може бути відсутність деяких елементів і відповідних ідеальній посадці отворів в потрібних місцях, кишеньок і так далі. Проте, універсальні чохли продовжують користуватися попитом завдяки своїй невибагливості і довговічності. Їх виготовляють з високоякісних матеріалів з використанням сучасних технологій для підтримки комфортного водіння будь-якого автомобіля.

Модельні чохли призначені для автомобілів певних марок і пошиті з чіткою відповідністю до контурів сидіння аж до міліметра. На відміну від універсальних, модельні чохли містять в комплекті всі необхідні елементи, передбачені в салоні - підлокітники, підголовники, кишеньки і отвори. Ці вироби мають зручні кріплення, що дозволяють легко одягнути їх на сидіння і так само легко зняти. Модельним чохлам характерні різноманіття дизайнерських рішень, придатних для сидінь автомобіля кожної конкретної марки. Тому вони здатні не тільки виконувати функцію захисту сидінь, але також повністю відповідати стилю вашого авто.

Чохли-майки призначені скоріше для тих водіїв, які часто змінюють автомобілі, або все ще не визначилися, наскільки підходить йому куплена марка авто. Ці чохли є недовговічними і служать для захисту сидінь на досить короткий термін. Тому чохли-майки коштують недорого, виглядають просто і практично. Вони також відносяться до ряду універсальних і можуть бути встановлені на сидіння практично будь-якого автомобіля. Незважаючи на свою простоту, ці чохли пошиті з урахуванням необхідного ступеня комфорту для водія і пасажирів. Найчастіше вони виготовлені з приємного на дотик бавовняного матеріалу, який чудово вбирає вологу і сприяє гарній вентиляції.

Які матеріали найбільше підходять для автомобільних чохлів?


При виборі чохлів на сидіння авто особливу увагу приділяють матеріалу, з якого вони виготовлені. Основні критерії для них це: зручність, довговічність, ціна. Традиційними матеріалами для автомобільних чохлів є шкіра або шкірозамінник, а також автотканини з натурального і штучного волокна.

Найбільш дорогими, але і більш шикарними, є чохли на сидіння зі шкіри. Цей матеріал використовують для пошиття чохлів на сидіння автомобілів преміального класу і ексклюзивних авто. Такі вироби говорять про високий статус власника автомобіля, але одночасно мають ряд недоліків, так як вимагають особливого регулярного догляду.

Відмінною альтернативою сьогодні є чохли на сидіння з сучасних високотехнологічних матеріалів - автотканини, екокожі та їх комбінацій.

Автотканини - це поєднання натуральних і штучних матеріалів, що відповідають сучасним вимогам комфорту і безпеки в салоні автомобіля. Чохли з автотканини мають багатошарову структуру, дихаючу поверхню, водонепроникні і легко підлягають очистці миючими засобами. Завдяки особливому плетіння волокон, вони мало схильні до стирання і розтягування, а різноманітність їх кольорів і текстур задовольнить естетичні вимоги будь-якого автолюбителя. Найпопулярніші автотканини для чохлів на сидіння авто - це велюр, жаккард і гобелен.

Чохли на сидіння з екошкіри - доступна альтернатива шкіряним. У той же час екошкіра має ряд переваг в порівнянні з натуральним матеріалом. Чохли з екошкіри виглядають так само шикарно, але коштують незрівнянно дешевше. Екошкіра по своїй текстурі нагадує натуральну шкіру, але при цьому добре пропускає повітря і пар, що є дуже важливим моментом для чохлів на сидіння авто. Чохли з екошкіри не потребують особливого догляду, мають сучасний дизайн і послужать надійним захистом сидінь не один сезон.


Все більшої популярності набирають і комбіновані чохли на сидіння, одні елементи яких виконані з екошкіри, а інші з автотканини. Такі чохли найбільш функціональні з точки зору захисту сидінь та одночасно комфорту водіїв і пасажирів.

У зимовий період порятунком від холоду можуть послужити хутряні чохли на сидіння. На них можна сміливо сідати в найлютіший мороз, не чекаючи прогріву салону. Навіть в літній період вироби з натурального хутра сприяють природної вентиляції сидінь, незважаючи на спеку. Для пошиття хутряних чохлів найчастіше використовують овчину, а виготовляють чохли частіше у вигляді накидок, щоб їх можна було легко зняти і одягнути.

Незалежно від способу пошиття і матеріалу, чохли на сидіння повинні гармоніювати з усіма елементами внутрішнього оздоблення автомобіля, тому купувати їх бажано в одному і тому ж місці, що і інші аксесуари, наприклад, якісні моделі фірми Elegant.Рекомендовані товари