0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Ковпаки на колеса: вибираємо правильно.


Ковпаки на колеса виконують не тільки естетичну функцію, часом кардинально змінюючи зовнішній вигляд автомобіля, але і цілком практичну.


Завдяки їм можна істотно продовжити термін служби залізного коня, захистивши гальмівну систему від попадання бруду, пилу, вологи, а також поширення іржі. До вибору цього аксесуара потрібно підходити серйозно. Незважаючи на різноманітність моделей, вибрати потрібний варіант часом буває складно.

Що ж потрібно врахувати, щоб правильно вибрати ковпаки на диски?

В першу чергу потрібно дивитися на матеріал, з якого вони виготовлені. Часто у виробництві використовується пластик - досить легкий і міцний матеріал. Але пластик в залежності від фірми-виробника може сильно відрізнятися за якістю. Деякі матеріали з легкістю витримують всі навантаження, тоді як інші деформуються і розсипаються після незначних ударів.


Інший варіант – елементи на диски з металу. Вони важчі і надійні. Але при цьому схильні до корозії. Але найнеприємніше – вони рідко можуть виконувати свою головну, естетичну функцію. В силу особливостей металу виготовити з нього оригінальні і стильні ковпаки буває складно. З цієї причини металеві аксесуари використовуються все рідше, поступово відходять у минуле. Зараз також використовуються гумові деталі. Вони мають своїми позитивними характеристиками (легкі, не відскакують, візуально зменшують профіль гуми), але поки що використовуються рідко.


Другий критерій – зовнішній вигляд. Сучасні технології дозволяють втілити абсолютно різні дизайнерські ідеї, створити оригінальні форми ковпаків, які дозволили б автовласнику висловити індивідуальність. Але незалежно від дизайну, вони не повинні мати зовнішніх дефектів. Правильно вибрати ковпаки на диски, не знаючи їх розміру, не можна. Купуючи «наосліп», можна придбати ковпаки, які просто не підійдуть до дисків. Враховувати варто і тип кріплення – за допомогою засувок або болтів. Причому останній спосіб вважається більш надійним, але вимагає великих витрат часу на установку.


Останній – але не за важливістю – критерій – форма. Вони бувають опуклими або плоскими. При цьому останній варіант більш надійний. Також ці деталі на диски поділяють на закриті та відкриті. Перші ефективно приховають всі дефекти, але при цьому можуть викликати перегрів двигуна. Відкриті ж відрізняються більш привабливим зовнішнім виглядом і не несуть небезпеки перегріву. Вибрати ковпаки на диски досить складно.


Цілком можливо, що може знадобитися допомога фахівця. І цю допомогу ми готові вказати відповівши на всі питання клієнтів магазину АВТОБОТ. Знаючи всі необхідні критерії, зробити правильний вибір буде набагато простіше.Рекомендовані товари