0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Косметика для вашого автомобіля

Для того, щоб автомобіль прослужив довго і виглядав добре необхідно правильно за ним доглядати, вчасно мити і очищати від бруду. Для догляду за автомобілем однією води недостатньо, потрібно застосовувати автокосметику. Вона включає в себе: миючі, поліруючі, чистячі, захисні засоби.

1. Миючі засоби

Спочатку застосовують шампунь. Вони бувають двох видів: готовий до застосування і концентрований. За допомогою автошампуня видаляються забруднення з поверхні кузова автомобіля. До складу цього засобу входять спеціальні інгредієнти, які не тільки очищають кузов від бруду, а й надають йому первинний блиск.
При сильному забрудненні використовують шампунь-очищувач, він дає більш густу піну і очищає складні забруднення, такі як сліди від комах і смоли. У своєму складі цей засіб має поліруючі компоненти, які надають автомобілю блиск.

2. Поліролі

Наступним етапом догляду за кузовом машини є полірування спеціальними полиролями. Ці кроки призначені для того, щоб заповнити собою мікротріщини і подряпини лакофарбного покриття.
Поліролі бувають: рідкі, тверді, у вигляді крему і аерозолі. За складом - з воску і синтетичні. З воску дешевше, але і змиваються швидше, синтетичні дорожче, ефект тримається довше.

Для хромованих деталей також використовується спеціальний засіб. Полірувальні пасти повертають хромованим деталям блиск, захищають їх від корозії.
Щоб очистити скляні поверхні від забруднень використовують очисники скла, вони містять нашатирний спирт і при попаданні на поверхню машини можуть зіпсувати фарбу. При використанні необхідно бути акуратним.

Для того, щоб автомобіль прослужив довго необхідно доглядати і мити не тільки кузов, але і обов'язково двигун.
Якщо його регулярно не мити, то можуть трапитися такі неприємності як перегрів мотора, швидше зношуються деталі, може початися корозія. Також можуть відбутися порушення в системі запалювання. Якщо трапиться якась поломка, то в брудному двигуні дуже складно визначити де саме. Мотор може просто загорітися, якщо його давно не мили і він весь в маслі.

3. Чистячі засоби

Очищувачів для двигуна існує безліч, це аерозолі, тригери і піна.
Найбільш зручні у використанні аерозолі, вони ефективні і легко застосовуються. При розпилюванні утворюють густу піну і легко очищають забруднення.
Тригери менш зручні, доведеться розпорошувати вручну.
Піна наноситься на деталі двигуна ганчірками і губками, що теж не дуже зручно.
Для мийки мотора автомобіля слід купувати очищувачі саме для цієї функції. Не можна використовувати прості автошампуні, так як в них присутні агресивні реагенти, які можуть пошкодити деталі.
Досвідчені автолюбителі рекомендують для цієї мети купувати більш дорогий очищувач, бо витрата менше, а ефективність вище.

Вибираючи засіб для очищення двигуна потрібно керуватися такими параметрами: який тип засобу (аерозоль, тригер, піна); чи безпечні вони для гуми і пластика; наскільки ефективні (очищувач повинен добре видаляти масло, жир, мастило, бруд); безпеку для людини, наскільки прості у використанні.
Не менш важливим є догляд за салоном автомобіля. Доглядати за салоном необхідно починати з першого ж місяця експлуатації автомобіля, незалежно від того з якого матеріалу він зроблений. При неправильному догляді оббивка може швидко втратити свій вигляд і прийти в непридатність.

Оббивка салону з тканини збирає на себе багато пилу, що дуже шкідливо для здоров'я.
Тому автовласникові необхідний пилосос з різними насадками. Треба якомога частіше пилососити, і тоді оббивка довго буде виглядати добре.
Крім того кілька разів на місяць потрібно проводити вологе очищення тканинних поверхонь салону.

Не можна економити на якості автокосметики. Купувати автошампуні, поліролі, просочення і інші засоби догляду за салоном потрібно в спеціалізованих магазинах. Купуйте автохімію відомих брендів.
Уважно читайте склад очищувачів, будь-які агресивні компоненти (ацетон, гас, кислоти, хлор) можуть незворотно зіпсувати салон автомобіля.
Не використовуйте для очищення тканинних оббивок металеві щітки і губки. Для цього існують спеціальні засоби для виведення плям і пінні аерозолі. Вони м'яко і ефективно позбавляють текстиль від сильних забруднень.
Салони зі шкірозамінника також вимагають регулярного очищення. Його так само як і тканинний необхідно регулярно пилососити щіткою з м'якою щетиною.

Мити салон з екокожі можна нейтральними миючими засобами. Не застосовуйте очисники, що містять ацетон, хлор, хімічні розчинники. Витирати насухо тільки м'якою тканиною.
Для того щоб зменшити осідання пилу потрібно обробити салон спеціальним кондиціонером для шкірозамінника.
Повертають екокожі первинний вигляд кондиціонери з силікону і парафіну.
Шкіряні салони автомобілів найдорожчі і вимагають більш уважного догляду.
Очищати від пилу шкіряну оббивку салону потрібно за допомогою пилососа і м'якої ганчірки.
Засоби для очищення шкіри повинні бути без спиртовмісних компонентів і розчинників, ці інгредієнти зіпсують її.
Не можна купувати дешеві очисники, вони не завжди якісні.

4. Захисні засоби

Після очищення потрібно нанести на оббивку захисне покриття, найкраще використовувати у вигляді крему або пасти, воно не повинно бути рідким.
Для захисту шкіряних салонів використовують кондиціонери і крем-воски.
Кондиціонери складаються з силікону і парафіну і підходять для шкірозамінника.
Для шкіри використовують крем-воски, що складаються з бджолиного воску, тварин і рослинних масел.
Вони потрібні для того, щоб захистити шкіру від пересихання і впливу сонячних променів, крім того вони створюють захисну плівку, бруд менше вбирається в оббивку і легше очищається.
Пластикові елементи салону очищають за допомогою спеціальних поліролей і спиртовмісних засобів. Вони захищають пластик від сонця і надають йому блиск

До вибору автокосметики слід підходити дуже відповідально, купувати тільки перевірені засоби і тоді автомобіль прослужить довгий час. Магазин "АВТОБОТ" пропонує широкий вибsр автокосметики і з радістю допоможе в догляді за вашим автомобілем.



Рекомендовані товари