0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Килимки в машину - навіщо ними користуватися і як вибрати відповідний?


При управлінні автомобілем найголовніше - забезпечити максимальний комфорт як водієві, так і пасажиру. Вкрай важливо утримувати салон автомобіля в чистоті. На допомогу приходять незамінні автомобільні килимки. Який з них вибрати, щоб вони виконували свою функцію і одночасно виглядали естетично?

Килимки в машину - чи варто?

Безсумнівно, автомобільні килимки необхідні в кожній машині. І хоча це може здатися непотрібним, вони виконують безліч важливих функцій. Перш за все, вони дозволяють підтримувати порядок всередині автомобіля. Крім того, завдяки їм оригінальна оббивка автомобіля не псується і надовго зберігає естетику. І це, безумовно, має значення при продажі автомобіля. Їх перевага в тому, що вони відмінно захищають салон від зайвої вологи. Таким чином ми уникаємо не тільки неприємних запахів, але й іржі металевих частин автомобіля або попадання води в систему.


До них варто приглянутися особливо в осінньо-зимовий період, коли в салон автомобіля через дощ і сніг потрапляє багато вологи і бруду. Їх перевага - можливість підібрати можливість підбору килимка до моделі автомобіля. Більш того, килимки мають естетичну цінність.

Які типи килимків бувають?

Килимки бувають декількох типів. Для того щоб вони виконували не тільки дизайнерську функцію, а й практичну, слід звернути увагу на кілька важливих моментів. Перш за все, матеріал, з якого вони зроблені. Це не тільки доводить свої естетичні якості, але, перш за все, його властивості. Є килимки:


Гума - найчастіше вибирають через безліч переваг і привабливої ​​ціни по відношенню до якості. Вони ідеальні, особливо восени та взимку, коли погодні умови несприятливі. До того ж їх легко чистити.


Велюр - в першу чергу відрізняється виключно естетичним зовнішнім виглядом. На жаль, вони не дуже практичні, особливо в осінньо-зимовий період. Вони вбирають воду, яка створює вологу всередині автомобіля. До того ж їх складно чистити.

На що звертати увагу при виборі автомобільних килимків?

Якщо хочете, щоб автомобільні килимки були практичними, обов'язково зверніть увагу на кілька важливих моментів.


Матеріал - одним з основних факторів є матеріал, з якого виготовлені килимки. Можна вибрати гуму або велюр. Гумові будуть практичніше, особливо в осінньо-зимовий період. У них є спеціальні жолоби, куди стікає вода. Завдяки цьому ви можете вийняти їх і легко злити зайву воду. Використовуючи їх, ви можете бути впевнені, що уникаєте попадання вологи всередині автомобіля.


Правильна форма - вибір форми килимків дуже важливий. І справа не тільки в естетиці салону автомобіля, але перш за все в безпеці руху. У водія повинні бути килимки, які підходять до автомобіля. Якщо вони мають інший розмір або форму, вони будуть значно перешкоджати вільному маневруванню педалями і, отже, всієї поїздкою, і можуть бути небезпечні. Залежно від того, яка у вас машина, вибирайте конкретну модель килимків. Завдяки цьому вам гарантована ідеальна посадка.

Гумові автомобільні килимки - переваги


Гумові автомобільні килимки найпопулярніші і найчастіше вибираються водіями. Нічого незвичайного. Вони приносять безліч переваг, завдяки яким підійдуть навіть для самих вимогливих користувачів автомобілів. Їх найбільша перевага - довговічність і практичність. Стійкі до будь-яких забруднень, вони ідеальні в осінньо-зимовий період.


Наступне їхня перевага - простота очищення. Дістаньте їх з машини і промийте струменем води. Весь бруд, включаючи пил і частинки піску, буде швидко вилучена. Ви можете помити їх самостійно або відвезти на автомийку самообслуговування. Якщо ви хочете добитися ще кращого ефекту, замовте спеціальні засоби для чищення. Цей матеріал стійкий до впливу миючих засобів.
До того ж ці килимки відносно дешеві. Їх перевагою також є не тільки довговічність, але і стійкість до механічних пошкоджень. У процесі використання вони не втрачають швидко своєї ефективності, а естетична цінність зберігається досить довго.


Недолік - запах. Коли на вулиці спекотно і всередині автомобіля нагрівається, килимки видають запах, який може бути неприємним для деяких водіїв і пасажирів. Щоправда це стосується виключно дешевих килимків. Та й не всіх це турбує, насправді. При використанні гумових автомобільних килимків не забувайте регулярно чистити їх і зливати надлишки води. Занадто багато води сприяє утворенню неприємного запаху.Рекомендовані товари