0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Про що розповість наліт на свічках запалювання?


Свічки запалювання надзвичайно важливі для автомобіля, але при цьому по їх стану можна визначити проблеми, які є в машині. Зважаючи на це потрібно не тільки контролювати стан свічок, а й за ними визначати інші неполадки. Виявляються вони відповідним нальотом або нагаром конкретного кольору, який і визначає характер самої проблеми.

Що і про що це говорить:

Якщо свічки мокрі. Якщо електроди мокрі і мають характерний запах бензину, то це говорить про серйозні проблеми з карбюратором і форсунками. Причина в тому, що під час вприскування згоряє не все паливо, а частина його залишається в колодязях свічок. Проблема може полягати в повітряному фільтрі, але в будь-якому випадку потрібно або заміна, або ремонт всіх названих елементів.


Якщо наліт на свічках червоний. Наліт такого кольору буде свідчити про використання поганого палива, в якому є багато різних присадок. Червоний наліт характерний для великої кількості важких металів, що в підсумку вкрай плачевно позначається на стані двигуна.


Якщо нагар чорний. Якщо з'являється такий наліт, значить, паливна суміш сильно збагачена, відповідно, неправильно працює карбюратор або інжектор. Незважаючи на це, доведеться проводити комплексну діагностику, адже причина може бути і в іншому.


Якщо наліт масляний. Це говорить про те, що проблема саме в масляній системі, особливо в ковпачках. В цілому, рекомендується перевірити всю систему, а головне рівень масла, так як, якщо його сильно багато, надлишки можуть з'явитися в колодязях свічок. Залишати масло так не можна, оскільки воно може порушити стабільну роботу системи.


Якщо наліт білий. Якщо чорний наліт свідчить про переобогащенной суміші, то білий, навпаки, розповість про недостатню якість. Знову ж доведеться відрегулювати роботу інжектора і карбюратора, але для цього краще відправитися в сервіс, де попередньо проведуть діагностику, а тільки потім приведуть все в норму.


Якщо наліт чорно-білий, то причина не в суміші, а в поганій якості поршневих кілець. На жаль, тут доведеться розбирати і дивитися весь двигун для того, щоб знайти точне джерело проблеми. Якщо цього не зробити вчасно, то ймовірність капітального ремонту зростає.


Можливий і інший колір нальоту, але це рідкість, тому самостійно розбирати машину і шукати проблему вкрай не рекомендується, особливо якщо у власника немає необхідних знань і інструментів. Від деякого нальоту свічки цілком можна очистити, але іноді їх краще просто замінити новими. Те ж стосується і колодязів свічок, які попередньо необхідно очистити перед тим, як поставити нові або очищені свічки. Наліт буде повертатися, якщо проблему не вирішити, а в результаті проблема тільки погіршиться.

Самостійно виправити ситуацію можна не завжди, тому рекомендується відразу відправитися в сервіс, де машину оглянуть професіонали, які правильно і швидко все полагодять. "Автобот" готовий запропонувати широкий асортимент свічок запалювання від брендів Denso, NGK і SCT в нашому магазині.Рекомендовані товари