0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Рекомендації по правильному вибору двірників


Двірники - народна назва щіток для очищення скла на автомобілі. Мало хто знає, що їх потрібно міняти щороку. Так вдається домогтися належного очищення склопакета від опадів. Найкраще робити заміну на початку весни або осені, тобто до періоду дощів. Зі статті можна дізнатися про те, які бувають двірники і на які параметри орієнтуватися при їх виборі.

Коли прийшов час міняти двірники?

Основне завдання двірників полягає в видалення вологи з лобового (в сучасних моделях також і з заднього) скла транспортного засобу. Їх ефективна і результативна робота - гарантія безпеки руху на дорогах. Всі двірники мають певний ресурс експлуатації. За умови правильного застосування вони гарантують 12 місяців безшумної роботи.

Перший дзвінок, який вказує на необхідність заміни, - поява шуму. Це зазвичай скрип або шурхіт при зіткненні зі скляною поверхнею. У рідкісних випадках причиною стає знежирене скло. Тоді вирішити проблему допоможе невелика порція омивача. Якщо змін не відбулося, пора міняти щітки.

Другий фактор, який вказує на необхідність заміни, - це поява смужок на склі. Причина полягає в тому, що гумові щітки нещільно прилягають, тому можуть спровокувати не тільки сліди, а й пошкодження скляної поверхні. Поява подібних смужок погіршує видимість, особливо в погану погоду.

При появі двох (а краще тільки одного) фактора варто задуматися про заміну. Не варто відкладати цю процедуру надовго, щоб гумки не зруйнувалися зовсім і не залишили подряпини на склі.

Різноманітність двірників

Якщо з'ясувати, які двірники існують і які їхні відмінності, то буде легко підібрати підходящий варіант.

Каркасні


Це традиційний вид. Його основа - металевий розбірний каркас, а зверху - гумова оболонка, яка і виконує всі роботу. Це універсальна каркасна модель, яка підійде для будь-якого типу скла: і опуклого, і плоского.


Важливе перевага – невисока вартість. Але недоліки теж є (в порівнянні з іншими видами):
• каркас з часом розбовтується;
• виріб чутливо до корозії;
• аеродинамічні показники низькі;
• при їзді на високій швидкості моделі гірше знімають воду і бруд;
• попадання вологи в шарніри в зимовий час призводить до обмерзання.

 

Є дві більш вдосконалені моделі. Перша – каркасна зі спойлерами. Вони відрізняються більш щільним приляганням до скла. Спойлери забезпечують утримування виробів на тому ж місці навіть при їзді на високій швидкості. Але мінусом виступає масивність виробів, тому вони можуть ускладнювати огляд.

Друга – каркасні зимові. Вони являють собою кращий вибір для зими. Суть полягає в доповненні каркаса морозостійким гумовим кожухом. Це запобігає шкоді від атмосферних опадів і продовжує термін служби. Мінус – швидка їзда знижує захищеність моделей.

Безкаркасні


Такі двірники мають резино-пластиковий корпус. Зовні він нагадує собою спойлер. Металева направляюча вмонтована всередину. Є пружна довга пластина, яка забезпечує гарне прилягання гуми до скляної поверхні. А наявність кришки-спойлера – гарантія відмінних показників аеродинаміки.

До переваг такого типу склоочисників можна віднести:
• значний експлуатаційний термін;
• стійкість до обмерзання, снігу, корозії;
• безшумність роботи;
• максимальний огляд;
• покращене прилягання до скла.

 

Істотний мінус – неможливість використання безкаркасних моделей із занадто вигнутим склом.

Гібридні


Ця модель була розроблена спеціально для сучасних автомобілів. Гібридні двірники поєднують в собі конструкцію і каркасних, і безкаркасних. Важливе зауваження – конструкції практично не мають недоліків.

Зовні – це невеликий металевий каркас. Зверху він покритий пластиком. Двірники ідеально прилягають до будь-якого скла, включаючи зігнуте. У зимовий час вузькі прорізи обтічника не забиваються опадами, не замерзають. Відповідно, на їх роботі практично не позначаються незручності зимового часу.

Тепер зрозуміло, які склоочисники краще і чому. При виборі варто орієнтуватися на вигляд автомобіля і власні переваги. Додатково варто врахувати тип кріплення і сумісність конкретних двірників з поводками автомобіля.

 

В інтернет-магазині "АВТОБОТ" ви можете вибрати двірники і аксесуари до них за посиланням: https://autobot.net.ua/zapchasti-i-rashodniki/dvorniki-shchetki-stekloochistitelya/Рекомендовані товари