0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Трансмісійна олива. Що потрібно знати і враховувати?


Давно ставите питанням, де купити трансмісійну оливу? Інтернет-магазин "АВТОБОТ" пропонує вам замовити першосортну трансмісійну оливу за демократичною ціною і на найвигідніших умовах: зручна форма оплати, кур'єрська доставка, оформлення замовлення в режимі реального часу, замовлення зворотного дзвінка і багато-багато іншого. Будьте впевнені, що усі оливи, які ви знайдете в нашому інтерактивному каталозі, відповідають всім стандартам в області якості. Наші досвідчені співробітники готові надати вам необхідну консультацію, а також дадуть відповідь на всі ваші запитання.


Будь-якому власникові автомобіля відомо, що для того, щоб машина працювала справно і надійно, слід використовувати синтетичну або ж мінеральну моторну оливу. ЇЇ компоненти забезпечують необхідне змащення рухомих частин двигуна, забезпечуючи збереження і довговічність. Однак, крім моторної оливи необхідно використовувати ще й трансмісійну. Коробка перемикання передач, як відомо, також складається з рухомих елементів, які постійно перебувають в русі при роботі двигуна. Вони також схильні до зносу в результаті підвищеного тертя, а це може привести до складного і дорогого ремонту. Уникнути цього допоможе трансмісійна олива. Вона використовується для збереження працездатності наступних компонентів авто:

  • коробка передач;
  • роздатковий / рульовий механізм;
  • головна передача провідного моста;
  • зубчасті і ланцюгові редуктори.


Як бачите, трансмісійна олива ціна якої прийнятна для кожного, має колосальний значенням. Фахівці провідних автослюсарних майстерень стверджують, що використання олив знижує ризик зносу перерахованих компонентів на 63%, за рахунок чого забезпечується не тільки економія фінансових коштів, але також і довговічність машини.Сьогодні трансмісійна олива виготовляється переважно на основі всіляких екстрактів. У більшості випадків застосовуються продукти залишкових нафтових олив. Крім цього виробники додають дистиляти оливи і присадки.


Отримана трансмісійна олива 75W90 володіє необхідною в'язкістю (6-20 мм / с при 100 C). Якщо мова йде про мастило відкритих зубчастих передач, то в цьому випадку необхідно використовувати оливу з більш високими показником в'язкості. Так досягається необхідне мастило, що запобігає зносу елементів коробки передач.


На сьогоднішній день трансмісійні оливи користуються колосальним попитом на ринку, а їх виробництвом займаються такі імениті торгові марки, як Mannol, Castrol, BP, LIQUI MOLY і інші. Однак, підвищений попит призвів до того, що з'явилися недобросовісні продавці, які розбавляють оливи з метою збільшення прибутку. Подібну продукцію дуже важко відрізнити на око, і лише ретельний лабораторний аналіз здатний відрізнити підробку від оригінальної продукції.


Вартість підробок така ж, як і на оригінальні оливи, але при цьому її якість значно нижче, а це може привести до серйозного пошкодження КПП, внаслідок чого буде потрібно дороговартісний ремонт. Щоб цього уникнути, ми рекомендуємо вам звертатися до перевірених і надійних постачальників, які готові відповісти за якість своєї продукції і надати всі необхідні гарантії. Інтернет-магазин "АВТОБОТ" пропонує купити трансмісійну оливу 75W90 найвищої якості.


Якщо вам потрібно першокласне трансмісійні оливи GL, то ми готові запропонувати вашій увазі саме те, що потрібно. Інтернет-магазин "АВТОБОТ" допоможе вам купити трансмісійну оливу за розумною вартістю. Не впевнені у виборі? Наші досвідчені консультанти готові порекомендувати саме те, що вам потрібно. Також наші співробітники обговорять з вами всі деталі покупки і приймуть замовлення. Скористайтеся функцією зворотного дзвінка, яка розташована на нашому офіційному сайті, і наші оператори зв'яжуться з вами в будь-який зручний для вас час.Рекомендовані товари